Telefon

+905459330742

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 7/24

Antalya Nakliyeci

Kepez Ereğli Nakliyat olarak başta Antalya olmak üzere tüm Akdeniz bölgesi ve çevre illere nakliye, harfiyat ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Komple ev taşıma hizmetimiz yok ama Antalya evden eve nakliyede parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Kepez Ereğli Nakliyat
Antalya Kepez Nakliyeci

Kepez Nakliyeci

Kepez Nakliyeci: Ereğli Nakliyat olarak Antalya’nın başta kepez olmak üzere tüm semtlerinde harfiyat ve parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Kepez nakliye fiyatları ve kepez eşya taşıma fiyatları için iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa Nakliyeci

Muratpaşa Nakliyeci: Ereğli nakliyat olarak Antalya Muratpaşa’da siz değerli müşterilerimize nakliye ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Parça eşya nakliye fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim sayfamızdaki numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Nakliye ve eşya taşımada kullandığımız araçların tüm bakımları yapılmış, damperli ve eşya taşımaya son derece uygundur.

Konyaaltı Nakliyeci

Antalya Konyaaltı nakliyeci, Ereğli Nakliyat olarak Antalya Koonyaaltı bölgesinde de hizmet vermekteyiz. Konyaaltı bölgesinde evden eve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Konyaaltı bölgesinde kum,çakıl,çimento v.b harfiyat nakliyesi de yapmaktaytız