Telefon

+905459330742

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 7/24

Ereğli Nakliyat olarak, başta Antalya olmak üzere tüm Akdeniz bölgesi ve çevre illere nakliye, harfiyat ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Antalya Şehir İçi Nakliyat

Antalya şehir içi eşya taşıma işlerinizi tüm bakımları yapılmış damperli ve şehir içi eşya taşımaya uygun araçlarımız ile yapmaktayız. Şehir içi eşya taşımayla ilgili her türlü soru,görüş ve önerilerinizi iletişim sayfasındaki irtibat numaraları aracılığı ile bildirebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma işlerinizde siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve güvenli taşıma güvencesi veriyoruz. Şehirler arası nakliyat fiyatları ve aklınıza gelebilecek her türlü soru için iletişim sayfasından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Harfiyat Taşıma

Antalya’da kum,çakıl,çimento,tuğla,demir ve kalıp gibi kaba inşaat malzemeleri nakliyeside yapmaktayız. İletişim sayfamızdaki numaralar ile bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

İstediğiniz konumlar arasında parça eşya taşıma ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Kepez Ereğli Nakliyat Antalya başta olmak üzere tüm çevre illere hizmet vermektedir.

Antalya NakliyeciKepez NakliyeciMuratpaşa Nakliyeci