Telefon

+905459330742

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 7/24

Kepez Nakliyeci: Ereğli Nakliyat olarak Antalya’nın başta kepez olmak üzere tüm semtlerinde harfiyat ve parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Kepez nakliye fiyatları ve kepez eşya taşıma fiyatları için iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Antalya başta olmak üzere Akdeniz bölgesinde damperli araçlarımız ile istediğiniz konumlar arasında nakliye hizmeti vermekteyiz. Harfiyat,Kalıp,kum,çakıl,çimento vb. kaba inşaat malzemeleri yanı sıra her türlü parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Küçük nakliye hizmeti de sunan firmamız 2 adet küçük nakliye aracı ile kepez’de hizmet vermektedir.  Kepez küçük nakliye aracı ihtiyacınızda bizleri arayarak hem daha uygun fiyata hizmet almış olursunuz hem de kısa sürede istediğiniz konumlar arasında nakliye işini gerçekleştirmiş olursunuz.

Antalya Kepez Nakliyeci

Kepez küçük nakliyeciler arayışınızda en doğru adres Kepez Ereğli Nakliyattır. Bizler sizin için günün her saatinde istediğiniz noktalar arasında parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Küçük nakliye Kepez‘de bütçe dostu olarak kabul edilmekte ve her zaman ihtiyaç duyulan bir hizmet olmaktadır.

Bu nedenle nakliyat sektörünün her dalında hizmet sunma anlayışımız neticesinde Kepez küçük nakliye kamyonet hizmeti de sunmaktayız.

ereğli nakliyat
Kepez Nakliyeci & Ereğli Nakliyat

Kepez Damperli Kamyon Nakliye

Antalya kepez başta olmak üzere tüm çevre il ve ilçelerde siz değerli müşterilerimize damperli araçlarımız ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Damperli nakliyeci aramalarınızda Antalya’da önde gelen firmalar arasında bulunan Kepez Ereğli Nakliyat her zaman hizmetinizdedir.

Kepez Ereğli Nakliyat & Nakliye ve Taşımacılık Hizmeti

Adres: Teomanpaşa mah. 2276 sok. K.Topaç Apt. No:10, 07260 Kepez/Antalya

Telefon: 0545 933 07 42

Telefon: 0544 698 91 29