Telefon

+905459330742

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 7/24

Kepez Nakliyat : Ereğli Nakliyeci olarak Antalya’da nakliye hafriyat ve parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Kepez nakliye fiyatları ve kepez eşya taşıma fiyatları için iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Antalya başta olmak üzere Akdeniz bölgesinde damperli kamyonet ile stediğiniz konumlar arasında nakliye hizmeti vermekteyiz. Harfiyat,Kalıp,kum,çakıl,çimento vb. kaba inşaat malzemeleri yanı sıra her türlü parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Küçük nakliye hizmeti de sunan firmamız 2 adet küçük nakliye aracı ile kepez’de hizmet vermektedir. Kepez küçük nakliye aracı ihtiyacınızda hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Antalya Kepez Nakliyat

Kepez küçük nakliyeciler arayışınızda en doğru adres Kepez Ereğli Nakliyattır. Bizler sizin için günün her saatinde istediğiniz noktalar arasında parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Küçük nakliye Kepez‘de bütçe dostu olarak kabul edilmekte ve her zaman ihtiyaç duyulan bir hizmet olmaktadır.

Antalya Kamyonet Nakliyesi deyince akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Uygun fiyat ve kaliteli taşıma güvencesi veriyoruz.

ereğli nakliyat
Kepez Nakliyat & Ereğli Nakliyat

Kepez Damperli Kamyon Nakliye

Antalya kepez başta olmak üzere tüm çevre ilçelerde siz değerli müşterilerimize damperli araçlarımız ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Damperli nakliyeci aramalarınızda Antalya’da önde gelen firmalar arasında bulunan Ereğli Nakliyat her zaman hizmetinizdedir.

Kepez Ereğli Nakliyat & Nakliye ve Taşımacılık Hizmeti

Antalya’da uygun fiyatlı nakliyeci arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Abone olarak sürekli taşıma hizmetinde %20 indrimli taşıma garantisi veriyoruz.

Adres: Teomanpaşa mah. 2276 sok. K.Topaç Apt. No:10, 07260 Kepez/Antalya

Telefon: 0545 933 07 42

Telefon: 0544 698 91 29

Lara Elektrik